NASZE GWARANCJE

Każdemu z Państwa, kto wyjeżdża z nami do opieki domowej nad osobami starszymi gwarantujemy:

- WYNAGRODZENIE - wysokie wynagrodzenie uzależnione od przypadku podopiecznego, a nie od znajomości języka, co oznacza, że jeśli rodzina zaakceptuje Opiekunkę z podstawową znajomością będzie ona zarabiała dokładnie tyle samo, co jej zmienniczka z bardzo dobrą znajomością języka, bo obydwie Panie muszą wykonać dokładnie taką samą pracę. Wynagrodzenie wypłacamy Państwu w Euro lub w PLN, zgodnie z Państwa preferencjami, zawsze do 10 dnia każdego miesiąca. Organizujemy także Państwu podróż i pokrywamy jej koszty.

- UMOWA – oferujemy Państwu wybór formy umowy. Na chwilę obecną mogą Państwo z nami współpracować w oparciu o umowę zlecenie, polską działalność gospodarczą lub niemiecką Gewerbę. W niedalekiej przyszłości dla naszych Opiekunek i Opiekunów będziemy oferować możliwość pracy na warunkach niemieckich z niemieckim ubezpieczeniem i wszelkimi benefitami z tym związanymi.

- PRYWANE UBEZPIECZENIE – oprócz ubezpieczenia państwowego, oferujemy Państwu dodatkowe ubezpieczenie prywatne. Koszty ubezpieczenia ponosimy my i nie są one Państwu odciągane od wynagrodzenia. Oferowane przez nas ubezpieczenie w pakiecie premium obejmuje: pokrycie kosztów leczenia zagranicznego do 50 tys. Złotych, pakiet 200 Euro na zagraniczne leczenie stomatologiczne, transport medyczny do kraju (także transport zwłok), ubezpieczenie NNW na kwotę 20 tys, złotych, ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej na kwotę 40 tys. Złotych, które chroni Państwa finanse w przypadku wyrządzenia szkody materialnej oraz ubezpieczenie od kradzieży mienia na czas wyjazdu w wysokości 5 tys. Złotych.

- 24 GODZINNY TELEFON ALARMOWY – każdy z Państwa przebywający na naszym zleceniu ma dostęp do naszego 24-godzinnego telefonu, pod którym jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdym momencie. Nie wyłączamy naszych telefonów po godzinach pracy, w żadnym momencie zlecenia nie są Państwo sami.

- CODZIENNE PRZERWY – każdy z Państwa ma w umowie zagwarantowane codzienne przerwy do własnej dyspozycji oraz przynajmniej jedno popołudnie wolne. W czasie Państwa czasu wolnego nie wykonujecie Państwo zakupów ani innych obowiązków związanych ze zleceniem. Jest to czas, w którym każdy z Państwa może się zregenerować i oderwać od pracy. Gwarantujemy Państwu punktualny zjazd do domu, nawet w momencie problemu ze znalezieniem dla Państwa zmiennika. W takich sytuacjach opiekę przejmuje jeden z naszych koordynatorów.

- PAKIET DARMOWYCH PORAD PRAWNYCH – dla każdego z Państwa przygotowaliśmy darmowe porady prawne we współpracującej z nami kancelarii. Mogą Państwo wykonać takie konsultacje telefonicznej. Do Państwa dyspozycji jest doświadczony prawnik, który raz na kwartał poświęci Państwu godzinę, aby pomóc w dowolnej sprawie z dowolnej dziedziny.

- DOBRE WARUNKI PRACY – wiemy doskonale, że czasy niewolnictwa w opiece już dawno się skończyły i tą zasadą kierujemy się w naszej codziennej pracy. Dbamy o to, żeby Państwo nie głodowali, mieli Państwo dobre warunki mieszkaniowe oraz niezbędne do pracy środki. W każdym zleceniu gwarantujemy dostęp do internetu oraz osobny pokój. Pośredniczymy w kontaktach z rodzinami, nie boimy się zgłaszać uwag rodzinie, nie drżymy o każdego klienta – kiedy rodzina nie chce współpracować, nie gwarantuje dobrych warunków pracy, wystarczającej kwoty na wyżywienie, nie boimy się wręczyć rodzinie wypowiedzenia.

- PILNUJEMY OBOWIĄZKÓW – doskonale znamy obowiązki nasze oraz rodziny. Pilnujemy, aby współpracy na linii Opiekun-Podopieczny przebiegała bez zakłóceń, w miłej atmosferze. Dbamy o to, aby współpracujący z nami Opiekunki i Opiekunowie nie byli zmuszani do prac dodatkowych – takich jak sprzątanie piwnic, strychów, prac ogrodniczych czy usługiwania rodzinie odwiedzającej podopiecznego.

- ORYGINALNY FRAGEBOGEN – każdy z Państwa po akceptacji przez rodzinę ma możliwość wglądu do oryginalnego formularza podopiecznego, aby umożliwić zapoznanie się ze wszystkimi informacjami o jego stanie zdrowia. Rodzina podopiecznego gwarantuje własnoręcznym podpisem, że dane podane w formularzu są prawdziwe i aktualne.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

zapoznaj się z naszymi ofertami na facebooku

+48 606 300 445 lub +4915217433852

Email: info@seniorfamilyplus.pl