FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Szanowni Państwo!

W związku z wejściem w życie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) w Unii Europejskiej, dane osobowe przekazywane za pośrednictwem formularza aplikacyjnego pozostają wyłącznie w posiadaniu Firmy Senior Family Plus Agnieszka Nocuń z siedzibą w Dąbrowie Górniczej 41-303, ul. 11-go Listopada 21, która jest jednocześnie jedynym administratorem danych. Państwa dane nie zostaną przekazane żadnemu innemu podmiotowi.
Aplikując poprzez formularz zgłoszeniowy wyrażacie Państwo zgodę na wykorzystanie danych do celów rekrutacyjnych: zapoznanie się z Państwa kwalifikacjami i oczekiwaniami, dopasowanie profilu podopiecznego do Państwa preferencji oraz przedstawienie szczegółów zlecenia.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu złożenia aplikacji. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679).
Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu odwołania zgody (można tego dokonać w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail.
Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową Senior Family Plus.
Informujemy jednocześnie, że macie Państwo w każdej chwili możliwość zmiany bądź usunięcia danych z bazy danych. W tym celu prosimy o wysłanie informacji na adres mailowy: info@seniorfamilyplus.pl.
Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

zapoznaj się z naszymi ofertami na facebooku

+48 606 300 445 lub +4915217433852

Email: info@seniorfamilyplus.pl